Kraga мережа магазинів захисного одягу, що пропонує перевірені європейські бренди за помірною ціною. Спецодяг, спецвзуття, захисні окуляри, робочі рукавички, захист дихання та інші засоби індивідуального захисту – все це можна зручно придбати у магазинах Kraga. В якій би сфері економіки Ви не працювали, ми повністю екіпіруємо Вас та Ваших помічників, колег та співробітників всім необхідним. Серед клієнтів магазину є будівельники, електрики, дорожники, електрозварювальники, водії, металурги, лікарі, працівники сільського господарства та просто дбайливі господарі, які роблять ремонт у власній оселі або працюють на власній дачі.

Наш генеральний партнер - виробнича компанія «COVERGUARD» (Франція), яка обрала своїм девізом Safety Designer («Дизайнер безпеки»). Компанія розробляє спецодяг, взуття та ЗІЗ і робить акцент на безпеці, зручності та привабливості для людини. Продукцію ТМ Ковергард, а також інших виробників світового рівня Ви знайдете у нашому інтернет-магазині, де швидко, зручно і не відриваючись від своїх основних справ, зможете зробити замовлення, оплатити і вибрати спосіб доставки товару. А у нашому оффлайн-магазині Ви зможете ознайомитись з товаром, підібрати найбільш привабливі і потрібні саме Вам моделі, отримати фахову консультацію та забрати своє онлайн замовлення, щоб не оплачувати послуги доставки перевізникам. З нами зручно працювати як фізичним, так і юридичним особам.

Kraga зібрала досвід найталановитіших фахівців в області охорони праці і товари кращих Європейських виробників, щоб запропонувати українським споживачам надійний захист. Місія компанії – безпека праці та зручність для клієнтів. З нами Ви завжди зможете зручно купити, зручно отримати і зручно використовувати той спецодяг, який є для Вас необхідним!