Безпека праці - одна з ключових умов при виконанні будь-яких робіт.
Спецодяг, спецвзуття, захисні окуляри, робочі рукавички, захист дихання та інші засоби індивідуального захисту не раз рятували не тільки здоров'я, а й життя.
Причому як на виробництві, так і в побутових умовах, наприклад, на дачі або при домашньому ремонті.
Наша компанія зібрала досвід найталановитіших фахівців в області охорони праці і товари кращих Європейських виробників, щоб запропонувати українським професіоналам надійний захист.
Одним з головних критеріїв при виборі місії нашої компанії була зручність для людини:
-зручно купити,
-зручно отримати
і зручно використовувати!
Ми пропонуємо тільки перевірені бренди, продукція яких відрізняється як надійністю і якістю, так і зручністю носіння, при чому за помірну ціну! Наш генеральний партнер, компанія «COVERGUARD» (Франція), власним основним девізом вибрала Safety Designer («Дизайнер безпеки»). Компанія не просто виробляє якісну продукцію, гідну будь-якого Європейського споживача, але і є власне розробником спецодягу, взуття та ЗІЗ, роблячи акцент саме на зручності та привабливості для людини.
Продукцію ТМ Ковергард, а також інших виробників світового рівня: Каніс, 3М та інших ти знайдеш в інтернет-магазині, де швидко, зручно і не відриваючись від своїх основних справ, зможеш зробити замовлення, оплатити і вибрати спосіб доставки товару. Але крім того, всупереч загальним тенденціям ринку, ми йдемо назустріч нашим покупцям і тому відкрили свій перший оффлайн магазин «КРАГА» в Києві.
Тут ти познайомишся з товаром, підбереш найбільш привабливі і потрібні саме тобі моделі, отримаєш фахову консультацію ... А якщо покупка зроблена онлайн, то запрошуємо тебе в магазин забрати своє замовлення, щоб не оплачувати послуги доставки перевізникам. І, нарешті, ти навіть зможеш випити чашечку запашної кави від наших добрих сусідів )))